Vína

Šumivá vína / Sparkling wines
BOHEMIA SEKT DEMI SEC 0,75l 280,-
BOHEMIA SEKT DEMI NEALKO 0,75l 280,-
Rozlévaná vína / Wines by the glass
BÍLÁ / WHITE CHARDONNAY VILLA TERESA / ITÁLIE 0,20l 36,-
ČERVENÉ / RED CABERNET FRANC IGT BONATO / ITÁLIE 0,20l 36,-

 

BÍLÁ VÍNA / WHITE WINES

Vinařství Sedlák, V. Bílovice
RULANDSKÉ ŠEDÉ 0,75l          224,-
ZEMSKÉ / COUNTRY WINE POLOSUCHÉ / SEMI DRY
Zlatožlutá barva a bohatá, přesto jemná vůně po exotickém ovoci, umocněná chlebnatými tóny, upoutá ještě před ochutnáním. Chuť je plná a komplexní s ovocně medovou dochutí.
Gold-yellow and rich colour, though it is soft smell after exotic fruit, it is involving of tones of bread. The wine takes up before tasting. The taste is a full and complex with fruity honey aftertaste.
SAUVIGNON 0,75l          224,-
ZEMSKÉ / COUNTRY WINE SUCHÉ / DRY
Vůni bezového květu a angreštu doplňuje v chuti elegantní, kompozice zralých citrusů se svěžími a pikantními kyselinami v dochuti.
A taste of an elderflower and gooseberries complement in the taste elegant composition of ripe citrus with fresh and spicy acids in the aftertaste
Balgovo Malé Vinařství Tvrdonice
CHARDONNAY 0,75l          320,-
POZDNÍ SBĚR / LATE HARVEST SUCHÉ / DRY
Jemné, kořenité harmonické víno s výraznější, ale příjemnou kyselinkou a delikátními aromatickými látkami, jež zaujmou nevtíravým a dlouho trvajícím dojmem.
Soft spicy harmonic wine with expressive but comfortable acid and delicate aromatic cubstances which assume you by unobtrusive and long lasting impression
Harmonia Vini Selection
PÁLAVA 0,75l          281,-
POZDNÍ SBĚR / LATE HARVEST POLOSLADKÉ / SEMI SWEET
Ve vůni se projeví banánové, citrusové a muškátové tóny. Chuť je medová, harmonická, středně plná, s lehkou kyselinkou na konci. Toto víno může být dobrým průvodcem celého večera, velmi se líbí ženám.
In the aroma of this wine are shown banana and citrus tones. The taste is honey, harmonic, middle full and with light acid at the end. This wine can be very good company during the whole night.

 

RŮŽOVÉ VÍNO / ROSÉ WINE

Vinařství Sedlák, V. Bílovice
FRANKOVKA ROSÉ 0,75l           224,-
ZEMSKÉ / COUNTRY WINE POLOSUCHÉ / SEMI DRY
Svěží ovocný typ vína, lososové až malinové barvy, s vůní čerstvých jahod, tóny malin a ostružin.
Fresh fruity type of wine, salmon to raspberry colour, fragrance of fresh strawberries, tones of raspberries and blackberries.

 

ČERVENÁ VÍNA / RED WINES

Argentina
MALBEC 505 CASARENA 0,75l          330,-
MENDOZA SUCHÉ / DRY
Tmavě rubínová barva a bohatá vůně. Zralé ovoce se špetkou pražení se zde mísí s kořenitostí a aroma vanilky, dodané osmi měsíci zrání v sudech z francouzského dubu. Víno má hezkou strukturu, plnou a vyrovnanou chuť, velmi jemný tanin a náznak kouře v závěru.
Dark ruby colour and rich aroma. Ripe fruit with a touch of roasting blends here with spiciness and aroma of vanilla imparted by eight months of ageing in French oak barrels. Wine has nice structure and balanced taste, very subtle tannin and touch of smoke in the finish.
Chile
CARMENERE DE MARTINO 0,75l           350,-
MAIPO VALLEY SUCHÉ / DRY
Krásná vysoká rubínová barva, intensivní vůně po zralém červeném ovoci, rebarboře, čokoládě a pepři. Jemné až sametové taniny, zralá chuť ovocného džemu a náznaky máty a koření na konci. Krásně vyvážené, plné s dlouhým koncem.
Beautiful ruby colour, pungent aroma of ripe red fruit, rhubarb, chocolate and pepper. Fine velvety tannins, ripe taste of fruit jam and touches of mint and spice in the finish. Beautifully balanced, full with long finish.